Współpraca

Od początku działalności stawiamy duży nacisk na współpracę z szeroko pojętym środowiskiem specjalizującym się w aranżacjach mieszkań i przestrzeni biznesowych: sektorem hotelarskim i gastronomicznym (tzw. HoReCa), deweloperami, architektami oraz projektantami wnętrz.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki tych branż, dlatego mocno skupiamy się na pięciu filarach współpracy:

  • Elastyczność: współpraca jest jak aranżowanie wnętrz: wymaga elastycznego podejścia do działania. Dla nas nie istnieją słowa “nie da się” – pracując z nami masz gwarancję tego, że znajdziemy optymalne rozwiązanie każdej sprawy.
  • Obsługa dużych zamówień: aranżowanie wnętrz często bywa również wyzwaniem logistycznym, my zaś bardzo wyzwania lubimy – duże ilości produktów, wysyłki międzynarodowe czy duże gabaryty to dla nas chleb powszedni, dlatego gwarantujemy świetnie zabezpieczone i zawsze terminowe przesyłki.
  • Indywidualny opiekun: czyli osoba, która będzie zawsze na bieżąco z Twoimi potrzebami.
  • Indywidualna kalkulacja cen i kosztów: działając z nami masz pewność tego, że kwestie finansowe zawsze ustalisz ze swoim opiekunem – z nami nie musisz podporządkowywać się maszynom.
  • Atrakcyjne rabaty i prowizje: zawsze stawiamy na stabilną i długofalową relację, dlatego od samego początku współpracy oferujemy korzystne warunki, które z biegiem czasu staną się jeszcze lepsze.

Potrzebujesz niezawodnego partnera biznesowego, który będzie zawsze do Twojej dyspozycji? Skontaktuj się ze nami, a otrzymasz szczegółowe modele rozliczeniowe, przy okazji odpowiadając szczegółowo na wszystkie Twoje pytania.

Produkt dodany do Ulubionych
Dodane do porównania