Leżaki ogrodowe

Leżak ogrodowy Slim biały... Leżak ogrodowy Slim biały... 2
Zapytaj o termin realizacji [email protected]
Leżaki ogrodowe

Leżak ogrodowy Slim biały Siesta

087-bialy
788,00 zł
Wysokość: 70 cm Szerokość: 72 cm Głębokość: 180 cm Kolor: biały Materiał: polipropylen Waga: 15 kgMaksymalne obciążenie: 160-180kg
Leżak ogrodowy Slim czarny... Leżak ogrodowy Slim czarny... 2
Zapytaj o termin realizacji [email protected]
Leżaki ogrodowe

Leżak ogrodowy Slim czarny Siesta

087-czarny
788,00 zł
Wysokość: 70 cm Szerokość: 72 cm Głębokość: 180 cm Kolor: czarny Materiał: polipropylen Waga: 15 kgMaksymalne obciążenie: 160-180kg
Leżak ogrodowy Slim beżowy... Leżak ogrodowy Slim beżowy... 2
Zapytaj o termin realizacji [email protected]
Leżaki ogrodowe

Leżak ogrodowy Slim beżowy Siesta

087-bezowy
788,00 zł
Wysokość: 70 cm Szerokość: 72 cm Głębokość: 180 cm Kolor: beżowy Materiał: polipropylen Waga: 15 kgMaksymalne obciążenie: 160-180kg

Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe to doskonały pomysł na relaks i odpoczynek z dala od chłodu czterech ścian - leżaki ogrodowe pozwolą ci się opalić, poczytać w słońcu, lub po prostu poleżeć i stracić nieco czasu na słodkim lenistwie. W naszej ofercie znajdziesz leżaki z kółkami, regulacją oparcia lub statyczne, z siedziskiem w całości z tworzywa sztucznego lub wyściełanego tkaniną, z oparciem lub bez, a wszystkie zaprojektowane przez tak uznane marki jak D2 Design, Siesta, Halmar czy Signal - leżaki ogrodowe w naszej ofercie to szeroki wybór dla każdego, dlatego nie zwlekaj i zobacz je od razu!

Jakie leżaki ogrodowe znajdę w sklepie Meble-Nowoczesne.net?

Staramy się jak możemy aby dostarczyć Ci możliwie szeroką i bogatą ofertę produktową. Ciągle poszukujemy dostawców oraz produktów wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania naszych Klientów. Na ten moment w naszym sklepie możesz odszukać leżaki ogrodowe, które odpowiadają poniższym cechom i właściwościom.

Czarny leżak ogrodowy Pacifc.

Jak odszukać leżaki ogrodowe odpowiednie dla Ciebie?

Wiemy, że ilość produktów jakie dostępne są w naszym sklepie może przyprawić o zawrót głowy. Nie musisz się tym przejmować, przygotowaliśmy dla Ciebie różne narzędzia, dzięki którym możesz szybko i prosto zawęzić wyniki Twoich poszukiwań do mniejszej grupy produktów.

Każda z poniższych metod sprawdzi się idealnie, zależnie od miejsca w którym znajdujesz się na naszym sklepie. Możesz przecież trafić do danej kategorii i spośród 2000 tyś produktów ograniczyć wynik wyszukiwań tylko do kilkudziesięciu (np. w kategorii leżaki ogrodowe filtruj wynik tylko po pożądanym kolorze np. 'czarnym'). Jeśli natomiast przeglądasz konkretny produkt i interesuje Cię jego specyficzna cecha, kliknij w tag który poprowadzi Cię do większej grupy produktów o bardzo podobnej charakterystyce (np. przeglądając produkt leżaki ogrodowe, kliknij w tag 'leżak ogrodowy z siatki').

Wyszukiwarka sklepu

Dzięki wyszukiwarce, jesteś w stanie odszukać pożądany przez Ciebie produkt niezależnie od miejsca w sklepie, które aktualnie przeglądasz, np. z poziomu kategorii lub innego produktu.

Główne MENU
Tu wpisz szukaną frazę

Filtry w kategorii

Filtrowanie to najszybsza metoda aby zawęzić wynik wyszukiwań do mniejszej grupy produktów, które odpowiadają Twoim potrzebom. Zaznacz cechę produktu jak rodzaj, kolor czy wykończenie.

Zaznacza cechę

Tagi produktowe

Tagi powiązane są ze specyficznymi cechami produktu, który aktualnie przeglądasz. Jeśli dana cecha/tag odpowiada Twoim zainteresowaniom, kliknij go i zobacz więcej podobnych produktów.

Zobacz podobne produkty
Produkt dodany do Ulubionych
Dodane do porównania