Lista produktów producenta: ScanCom

ScanCom to duńska firma operująca na całym świecie, która zajmuje się produkcją mebli ogrodowych w Brazylii, Indonezji oraz Wietnamie. Firma powstała w 1995 roku jest dziś jednym z liderów rynku ekologicznych mebli ogrodowych, szczycącym się nie tylko doskonałej jakości produktami, ale również aktywnym promowaniem idei zrównoważonej produkcji i pozyskiwania drewna z legalnych źródeł, których potwierdzeniem jest weryfikacja legalności pochodzenia produktu (VLO) sygnowana przez Rainforest Alliance.

W ofercie ScanCom znajdują się nowoczesne meble ogrodowe z drewna, metalu i petanu, wszystkie cechujące się doskonałą jakością wykonania i doskonałym designem inspirowanym projektami z całego świata. 

1 - 3 z 3 produktów

479,00 zł
Dostępne: Zapytaj o termin dostawy sklep@meble-nowoczesne.net
Opis:Siedzisko krzeła Emelina wykonano z aluminium wykończonego powłoką DURASINT - oznacza to, że masz gwarancję ich ochrony nawet podczas niesprzyjającej pogody. Krzesło jest wyposażone w podłokietniki i możliwość sztaplowania.Wysokość (cm): 95Szerokość (cm): 56Głębokość (cm): 68

699,00 zł
Dostępne: Realizacja 24-48h
Wysokość:106 cmSzerokość:61 cmGłębokość:70 cmOpis:Funkcjonalne krzesło Solana to nowoczesne, wielopozycyjne krzesło do ogrodu, wykonane z gęsto plecionego materiału Weathernet Mist.Info:Dostępne również w wersji bez podłokietników i bez możliwości składania.

649,00 zł
Dostępne: Realizacja 24-48h
Wysokość:95 cmSzerokość:56 cmGłębokość:70 cmOpis:Nowoczesne krzesło Nova wyposażono w najnowsze technologie: aluminium powleczono powłoką DURASINT, która chroni je przed szkodliwymi czynnikami, ażurowe siedzisko i cienkie nogi zapewniają lekkość, a podłokietniki i wygodna poduszka na oparcie i siedzisko - najwyższy komfort użytkowania.Opis:Poduszka...
1 - 3 z 3 produktów